Jedyny taki w roku!

Zawsze staram się personalizować życzenia, nie walić oklepanych frazesów. Wstręt mam również do słów “Będzie dobrze”, “Wszystkiego dobrego”, “Zdrowych i wesołych”. Z drugiej strony bardzo ciężko jest składać życzenia Szanownemu Gremium – skoro osobiście się nie znamy 🙂 No nic, spróbuję.
Życzę wszystkim porządnego wypoczynku, dużo uśmiechu, świętego (nomen omen) spokoju. Chwil obżarstwa i błogiego lenistwa, produktywnie, ale dobrze spędzonego wolnego czasu. Multum rodziny i przyjaciół albo chwili samotności. Wariackiej imprezy albo ciszy z książką.  Życzymy, żeby ten czas był dokładnie taki, jaki sobie zamarzycie. Pozdrawiamy ciepło!

To po psiemu, a fretki wytypowały jednego ochotnika, który z wrodzonym wdziękiem mówi “a dajcie mi spokój idę spać”.
“Ić stond!”
Musicie uwierzyć mi na słowo, że Muffin na tym zdjęciu jest w nastroju świątecznym, Serio serio! 🙂

 

16 komentarzy na temat “Jedyny taki w roku!

 1. Baloo w tym wieńcu *-*. Mina muffina po prostu genialna.
  My z Funym również życzymy Wesołych Świąt i no.. ten tego… oj po prostu waszystkiego co sobie zapragniecie (wszyscy razem oczywiście) :-).

 2. Ruby w uszkach wygląda genialnie! <3

  Dziękujemy za życzenia! Nasza ekipa życzy Ci jeszcze więcej kreatywności w urządzaniu domu (nie żeby było jej za mało, ale zapasy zawsze się przydadzą), sukcesów z Ruby i Balem i masę radości z tak uwielbianych przez Ciebie świąt!!!!

  Masz fretkę???? Jakie jest życie z psami i fretkami?

  1. Zapasy sa zawsze przydatne! Bardzobpieknie dziękuje i mam nadzieje, ze tak bedzie! 🙂

   Fretki mamy 3 🙂 Baloo był socjalizowanynid małego wiec sa mega fajnym treningiem w rozproszeniu ( Balu w siądzie a one np po nim łażą :P). Z Ru sa schody, bo nie panuje nad sobą w ich obecności – wczoraj był sukces, bo siedziała spokojnie, podczas gdy ja obcowałam im pazurki. Na razie dawkuje kontakt, jestem dobrej myśli ! 🙂

   Freciakowym maja swój pokoik wiec jeśli nie musza, to nie widują sie zbyt często z psami 🙂

 3. Wspaniałe życzenia! Ja powiem pospolite wzajemnie 😀 Mogłabyś mi powiedzieć, w jakim programie przerabiasz zdjęcia? + obserwuję, wspaniały blog!

  dog-dream-team.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.