[KIESZONKI] kwietniowe!

kieszonki kwietniowe
źródło:pixabay.com

Zapraszam Was na kwietniowe kieszonki, (tym razem z  mocnym poślizgiem :))! Mam nadzieję, że wcale się na mnie nie gniewacie – ci, co są z nami na bieżąco na fanpage’u wiedzą co to się działo ostatnio w hartczakrowie 🙂 Tym razem zobaczycie raj na ziemi dla porzuconych psów, będziecie mieli okazję przeczytać jak jest żyć z agresywnym psem, poznacie kilka trików pozwalających  szlifować umiejętności naszego psiego sportowca, porównacie czym tak naprawdę różni się odwrażliwianie od “zalewania” atrakcjami podczas pracy z psem lękowym i jakie są zalety i wady posiadania domu z ogródkiem. Zaczynamy?

Na rozgrzewkę – coś wspaniałego oto Psia Kraina – miejsce na Kostaryce, w którym wszelkie bezdomniaki mają szansę na szczęśliwe życie bez krat.

Miewacie wyrzuty sumienia, że Wasze pieski “gniją” w czterech ścianach?  A może marzycie o momencie, w którym w końcu wyprowadzicie się na swoje? Zosia z Pies w Warszawie sprawnie podsumowała wady i zalety posiadania swojego kawałka zieleni.

Istnieje wiele zasad pracy z lękowym psem. Często tak bywa, że każda ma tylu zwolenników, ilu przeciwników. Dziś na tapetę bierzemy porównanie odwrażliwania psa na bodźce przy pomocy odwrażliwiania i “zalewania” go  przerażającymi impulsami. [ang.]

Macie ochotę na chwileczkę oddechu? Oto 12 plakatów, który w zabawny sposób starają się walczyć ze stereotypami rasowymi.

Co widnieje na Waszych adresatkach? U moich psów to suche informacje imię + numer telefonu. Tu baza kreatywnych adresatek – moje serce podbiła ta z otwieraczem do piwa, a Wasze? 😛

Myślę, że nie wszyscy są zainteresowani pasterstwem, jednak niedawno natknęłam się na ten blog i jestem oczarowana zarówno językiem, jak i wartością merytoryczną. Polecam!

Trochę o świadomym pracy i codzienności z problematycznym psem.

A dla zainteresowanych, na koniec podrzucam Wam link do naszego profilu na flickr – tam możecie podejrzeć sobie zdjęcia z naszego Annówkowego obozu!

To tyle na dziś – jak Wam się podobało? Obiecuję wrócić do standardowego trybu publikowania postów – następny zjawi się już za kilka dni, to jest – w poniedziałek! Miłego weekendu!

5 komentarzy na temat “[KIESZONKI] kwietniowe!

    1. Nie ma za co! 🙂 To niestety nie nasz ogród – rodzicowy 🙂 my mamy nieco mniejszy, wiejski i wyboisty poprztykany gdzieniegdzie jabłonkami, wiśniami i czereśniami 🙂

    1. Bardzo proszę! 🙂 Mimo małej ilości kieszonki zawsze utrzymują dużą liczbę wyświetleń, wiec myślę, że warto pokazywać Wam ciekawostki raz w miesiącu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.