[top for dog] saszetki Dog Pouch Carnilove

Wy to już wiecie nie od dziś, że nasza ekipa jest na diecie BARF. Najlepiej służy głodomorom, ja już weszłam w tryb podawania i suplementowania, więc też mi jest nieco łatwiej, ekipa jest mniej głodna, kupy lepiej się zbiera, no wszystko się zgadza.

Ale mokrej karmy nie odmówię, co to to nie :D.

Mam też taką niewyjaśnioną (choć jakby zsumować moje wszystkie fakapy, to na pewno w jakimś stopniu jest to zrozumiałe) traumę, że w trakcie wydobywania pokarmu z puszki zatnę się szpetnie i skończy się to ostrym dyżurem. Z tego też powodu zdecydowanie wolę karmy mokre, które nie są w puszkach 😀 Saszetki – to miód na moje serce!

Z tego też względu, Carnilove znam i używam. Saszetki dla psów dorosłych mają 300 g, każdy mój pies zużywa 2 takie saszetki na głowę dziennie.

Ta linia mokrej karmy występuje w wielu smakach, wśród nich znajdziecie takie z karpiem, strusiem, bażantem, bawołem, dzikiem, dziczyzną, przepiórką, czy kaczką.

Uwaga! W każdej z nich znajduje się przynajmniej 85% mięsa i narządów (przy czym uwaga: nie są one monobiałkowe!). Najczęściej znajdziecie tam domieszkę mięsa z indyka oraz (tu też uwaga, bo niektóre psy źle tolerują ten dodatek) mąkę grochową. Nie jest dokładnie wyszczególnione ile mamy mięsa mięśniowego, a ile narządów, ale mam takiego jednego na stanie nakrapianego pieska, który na nadmiar podrobów bardzo reaguje. I, moi drodzy, przy Carnilove mogę spać spokojnie 🙂

W kwestii konsystencji: łatwo się ją rozprowadza na matach, jest raczej jednolita, z elementami galaretki. Dla mnie konsystencja to jeden z wyznaczników “fajności” mokrej karmy, bo wypełnianie zabawek z jedzeniem to podstawa – tutaj daje mocne 8/10.

To są moje ulubione saszetki na wyjazdy – mają optymalną dla mnie wielkość. Moje psy bez problemów ją przyjmują, jest zapakowana w przyjazne dla mojej psychiki opakowanie. Czy polecam? A i owszem, o ile nie macie na stanie psa, który jest uczulony na któreś z mięs (lub indyka) albo delikwenta z jelitem nie lubiącym się z grochem 😀

Jeden komentarz na temat on “[top for dog] saszetki Dog Pouch Carnilove

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.