[top for dog] Smycz multifunkcyjna Bura

Ile psów to zbyt wiele? Dwa? Trzy? Pięć? A może ogranicza Was tylko to, ile smyczy jesteście w stanie uchwycić w dłoni? W takim razie – bądźcie ostrożni korzystając z wynalazku Bura shop :))

Do testowania bowiem zaproponowali ambasadorom Top for dog multifunkcyjne smycze z Biothane. Na czym polega ich działanie? Zapraszam do lektury 🙂

Jeśli chodzi o moje preferencje – to wolę, żeby smycze były możliwie krótkie (najlepiej nieprzepinane), bo przy trzech psach długie smycze to proszenie się o wieczne ich rozplątywanie. Oprócz tego chodzimy w miejsca, gdzie psy nie muszą chodzić na smyczy, a ich przywołanie jest bezdyskusyjne i nienaganne.

Od pewnego czasu jednak nosiłam się z zamiarem zakupu długiej biothanowej linki, żeby posiadać awaryjny zestaw do parków narodowych i innych miejsc, w których mamy wymóg aby pies był na smyczy.

W pracy mam sporo pięcio- i dziesięciometrowych linek, i szczerze powiedziawszy trochę sobie nie wyobrażałam noszenia ich i zwijania, bo nie należę do ludzi, którzy wykonują takie czynności bez zgrzytania zębami 😛

Smycz multifunkcyjna od Bura okazała się spełnieniem marzeń! Jest długa (zamówiłam 4 m), jest lekka, jest poręczna (dzięki temu, że jest przepinana i ma kółko, które można przesuwać tak, żeby zapiąć smycz na dogodnej dla nas w danym momencie długości) i sprawdziła się dosłownie wszędzie.

W trakcie podróżowania polskimi kolejami, w trakcie wakacji nad morzem, w trakcie miejskich spacerów, na obozie obi….no nie mam i nie mogę złego słowa powiedzieć o tym wynalazku.

Ekipa Burej była również na tyle miła, że zaproponowała po dwa komplety dla ekipy, wobec czego miałam możliwość przetestowania patentu “hands free” na dwóch burkach. I – tu również bez zaskoczeń – sprawdza się to jedwabiście. Oczywiście są pewne zastrzeżenia – nie należy ufać temu patentowi w przypadku szalonych koni pociągowych, bo po prostu nie sprawdzi się, a zwierzaki ( i ich przewodnicy :P) mogą odczuwać dyskomfort.

Poza tym – łatwo się czyszczą, są naprawdę przepiękne (najpiękniejsze akcesoria Biothane jakie widziałam) i jestem przekonana, że posłużą mi lata. Polecam!

Koniecznie dokupcie sobie rączkę traffic, ale polecam nieco dalej niż tuż przy obroży – z mojego doświadczenia wygodniej jest szybko skrócić smycz dalej od szyi 🙂

A na tych, co dotrwali do końca czeka prezent – na hasło MHC akcesoria Bura kupicie z 10% rabatem! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.