O mnie + Kontakt

Cześć, jestem Gosia! 🙂

Kontakt:  mail
Facebook : https://www.facebook.com/aboutmyheartchakra

Pisanie bloga zaczęłam od dokumentowania zmian zachodzących podczas remontowania naszego pierwszego domu. Chciałam utrwalić naszą drogę do spełniania marzeń tych wiolabogawiększych i mniejszych.

Psy w moim życiu są “od zawsze” – na początku hołubione psy dziadków, potem pierwszy własny pies w typie saluki, przygarnięta bokserka…jako wisienkę na torcie dodam fakt, że wykonuję zawód nierozerwalnie połączony z pracą wśród czworonogów. Dlatego oczywistym ukoronowaniem kroku w samodzielne życie stało się poszerzenie rodziny o pierwszego owczarka australijskiego – rasę wybraną i wymarzoną już w dzieciństwie. Z czasem okazało się, że Baloo nie tylko umościł się w naszych sercach – nagle rozgościł się na blogu nie pozostawiając wiele miejsca na inne tematy!

Po jakimś czasie przygarnęliśmy drugiego ozika, bo jak stare dobre przysłowie mówi “aussies are like potato chips – you can’t have only one”- nagle w naszym życiu pojawiła się Ruby i…zrobiło się wesoło! A jak wiadomo – apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego pojawił się trzeci pies, tym razem border collie – Nenya.

Fot. Alicja Zmysłowska

Na tą chwilę lwia część bloga to tak zwane pieskie sprawy – recenzje, testy, seminaria, wychowanie…Staram się propagować świadome posiadanie psa, wraz ze wszystkimi zaletami, wadami i troskami, które za tym się kryją. Dokumentuję naszą pracę, treningi i czas, który spędzamy na pielęgnowaniu ludzko-psiej relacji. Kładę nacisk na przygotowanie do psich sportów, które zajmują szczególne miejsce w naszym serduszku – trenujemy i startujemy w konkurencjach dogfrisbee – kto wie, może spotkamy się na którymś seminarium lub zawodach?

15101876_1163683787000238_336974102_o-1
fot. Alicja Zmysłowska

Oprócz tego uwielbiam wnętrza shabby chic, skandynawskie, prowansalskie. Odprężam się w ogrodzie, przesadzając (zbyt często także i w domu! 🙂 ), pieląc i pielęgnując, czasem wpadam do kuchni i tam też tworzę. Jestem entuzjastką naturalnego stylu życia. W naszym życiu łobuzuje również mięsożerny fretkowy maluch –  Muffin.

fot. Tomasz Mońko

Chcesz wiedzieć więcej? Masz pytania lub chcesz nawiązać współpracę? Zapraszam, będzie mi bardzo miło!